POSTAW NA DROBIAZGI

Klosz na ciasto to niezwykle ciekawe akcesorium. Pełni on zarówno funkcję estetyczną jak i użytkową. Przezroczyste szkło oraz prosty, lecz elegancki design sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako element aranżacyjny w kuchni w stylu skandynawskim. Pamiętajmy, że oprócz tego klosz na ciasto to świetny sposób na chronienie żywności. Możemy pod nim ukryć rozmaite ciasteczka oraz inny pieczywo czy ser. Przezroczystość klosz sprawia, że możemy w w atrakcyjny sposób wyeksponować praktycznie wszystko.

klosz na ciasto
uchwyty do mebli

Uchwyty do mebli to bardzo ciekawy drobiazg, za pomocą którego możemy odmienić oblicze mebli. Ich nowoczesny a zarazem bardzo elegancki wygląd sprawia, że stanowić mogą świetny element dekoracyjny zarówno w stylu skandynawskim jak i industrialnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te wykonane z kamienia łupkowego drobiazgi służyły także jako wieszak. Połączenie kamienia i metalu zapewnia niesamowity efekt wizualny.

Czajnik emaliowany Stove to klasycznie wyglądający produkt pokryty emalią. Ten niezwykle przyjemny dla oka wyrób powinien stanowić element każdej prawdziwej kuchni aranżowanej w stylu skandynawskim. Dodatkowego stylu nadają mu drewniane wykończenia, które jednocześnie umożliwiają nam bezpiecznie korzystanie z produktu. Warto wspomnieć, że oprócz efektów wizualnych technika emaliowania zapewnia także większą wytrzymałość czajnika.

czajnik emaliowany

STWÓRZ WSPANIAŁE ARANŻACJE

czajnik
czajnik
press to zoom
emaliowany czajnik
emaliowany czajnik
press to zoom
klosz na ciasto
klosz na ciasto
press to zoom
uchwyty do mebli
uchwyty do mebli
press to zoom
klosze na ciasto
klosze na ciasto
press to zoom